środa, 16 czerwca 2010

wybory-Polska jest najważniejsza!

Po wyjeździe do Francji miała się ukazać krótka notka, ale niestety na znów pojawiający się niestety brak czasu, który mnie dogonił powoduje, że chyba tego nie będzie, albo relacja z odpowiednim komentarzem ukaże się w późniejszym wakacyjnym terminie.
Przed nami coś o wiele ważniejszego. Przed nami sprawy które zadecydują o naszej ojczyźnie, a przecież Polska jest najważniejsza.
Ważne byśmy razem dokonali mądrego wyboru. Czemu nie modlić się do Ducha Świętego o światło i rozsądność. Obyśmy, my Polacy wybrali tego człowieka, który będzie patriotą i będzie walczył i troszczył się o sprawy Polski, nie będzie slużalczykiem innych. My katolicy mamy nie tylko prawo ale i obowiązek głosowania na tego, kto żyje i głosi naukę zgodną z Kościołem, kto ma w swym programie naukę Kościoła, a więc pewien system wartości i przede wszystkim obronę życia. Najbardziej wiernym swoim wartościom jest tylko jeden. Pozostali-to już różnie. Modlę się o mądrość. Nie o decydowanie na podstawie podpowiedzi mediów ale o głosowanie na człowieka, który obroni naszą polskość i system wartości, który od wieków pielęgnowany jest w naszej ojczyźnie. Nie głosować z litości ale z rozsądku. Kandydat nie musi być piękny ale ma mieć piękne serce.
Zanim pójdziemy by zadecydować-módlmy się!

Powodzenia i miłego tygodnia

3 komentarze:

Ewa pisze...

Zgadzam się, ale o tym to już rozmawialiśmy, brat wie ;)

San. pisze...

a ja może napiszę, że ładny, nowy, pozytywny szablon ^^ :P

i ew. zgodzę się ze zdaniem:
"Nie głosować z litości ale z rozsądku."

dzięki za dobre słowa u mnieee :)

Marta pisze...

"Najbardziej wiernym swoim wartościom jest tylko jeden." Rozumiem, że chodzi o Marka Jurka? Jedynie na niego mogę zagłosować, tylko on ma prawdziwie chrześcijańskie poglądy, mimo, że dają mu małe szanse.